Місцеві вибори 2020

Пріоретити

Кандидати

Кандидати СУР на місцевих виборах 2020

АРАД
Тирнова

На радників:
Мікулайчук Михайло
Преда Іляна
Мікулайчук Гаврило
Йойкалюк Іван
Мікулайчук Штефан
Пряла Андрій
Пінтя Олекса
Кауні Іван
Рошуш Микола
Стуляник Іван
Грездак Дмитро
Лавер Юрій
Лоґош Сімйон
Дахман Іван
Хащар Василь
Мікулайчук Марія
Мікулайчук Йоана
Бежера Василь
Пеун Мікулайчук Штефан

БОТОШАНЬ
Авремень

На радників:
Дубий Ілля
Адрон Юрій
Троєцька Маріана
Кіфірюк Іван
Іванеску Іван
Громий Йонуц
Попеску Анка Флоріна
Мунтяну Васіліка
Іванеску Іріна
Марку Дмитро
Іванеску Дмитро
Косован Константин
Громий Костел
Дубий Ілля
Троєский Іван
Чурчун Михайло
Кіфірюк Юрій


Киндешти

На радників:
Яворинчук Дмитро
Гринчук Константин
Семчук Клавдія
Скутельник Василь
Ватаманюк Юліана
Полєк Іван
Маріан Корнелій Іван
Джуранюк Віорел
Андрушка Савета
Плешка Дан
Андрюк Марчел
Каучук Йонуц Михайло
Турчак Фелічія
Іворинчук Валентин Космін


Міхайлени

На радників:
Джуранюк Юрій
Семенчук Микола
Дамаскін Михайло
Іванчук Василь Маріан
Даубенчук Василь
Іваничук Олімпія
Полєк Михайло
Даубенчук Доріна Маріана
Балетцький Жінел Сорін
Феркало Флоринтіна
Дорофтей Флорін
Олару Елена Аліна
Доуренчук Дан
Банілян Василь

КАРАШ-СЕВЕРІН
Копашель

На примаря: Ігнатишин Іван
На радників:
Ігнатишин Іван
Субота Василь
Шетеля Іван
Бонкало Василь
Бонкало Сільвія
Петруц Маріан Едуард
Шетеля Іляна Христина
Марусянич Маріана
Гаврил Юрій


Саку

На радників: Дзіцак Василь


Палтініш

На радників: Шийко Іван


Аніна

На радника: Вершигора Всеволод

МАРАМУРЕШ
КАНДИДАТИ ДО ПОВІТОВОЇ РАДИ МАРАМОРОЩИНИ

На радників:
Куреляк Василь
Кіфа Штефан
Рекало Іван
Роман Таня Ґабрієла
Мороз Марія
Гринюк Васіле
Мочернак Олександр Юрій
Бринзяник Іван Клаудіу
Стуляник Сергій
Кліпий Дмитро
Ковач Василина
Прівіґей Ліліяна
Мігалі Анна
Йордекіану Ірина
Онча Іван
Красюк Василь
Пережук Михайло
Грінь Маріана Стела
Бумбар Анна
Бобрюк Михайло Нарчіс
Рус Нарчіса Тімела
Бойчук Славка
Штефан Марія
Кімшак Юрій
Красюк Іван
Мороз Марія
Шорбан Іван
Руснак Міхаєла
Папарига Марія
Пасинчук Василь
Царюк Марія
Кучіча Анрій
Матус Віктор
Арделян Юрій
Бойчук Юрій
Мачока Наталка Санжа
Перожук Петро
Дутчук Іван Маріан
Петровай Іван
Арделян Мітруц
Ненештян Василь
Нямчук Оксана
Мартенюк Маріоара


Вишня Рівна

На примаря: Лушкан Лоредана Міхаєла
На радників:
Лушкан Лоредана Міхаєла
Копощук Михайло
Челенюк Гафія Христина
Арделян Данієла Моніка
Русняк Іван
Чінар Юрій
Дубей Іван
Куреляк Василь
Бойчук Михайло
Романюк Юрій
Дрімуш Анджеліка
Крамар Маріана
Андращук Наталія
Семенюк Юрій
Каліна Олександра Анка
Проданюк Анамарія
Бойчук Михайло Елісей


Бистрий

На примаря: Папарига Марія
На радників:
Мочернак Олександр Юрій
Йордекіану Ірина
Папарига Марія
Мартинюк Маріоара
Перожук Петро
Шорбан Йоан
Співалюк Ледія
Дутчук Іван Маріан
Арделян Мітруц
Бойчук Славка
Бойчук Лучія
Бойчук Юрій
Нямчук Оксана
Грінь Маріана
Ґорґан Юрій


Поєніле де суб Мунте

На примаря: Кіфа Штефан
На радників:
Кіфа Штефан
Стуляник Сергій
Онча Іван
Кімшак Юрій
Ксін Іван-Михайло
Бойко Сергій-Валентин
Мікулайчук Нада Ольга
Кут Адріан Василь
Царюк Марія
Дзіцак Юрій
Дахман Сіміон
Білан Штефан
Грездак Василь
Кут Михайло
Рекало Іван
Кут Микола
Лоґош Василь
Масниця Штефан
Кучіча Ірина
Голдіш Юрій
Масниця Йоана
Бежера Андрій


Ремети

На примаря: Бринзяник Іван Клаудіу
На радників:
Бринзяник Іван Клаудіу
Пасинчук Сорін Тоадер
Пасинчук Василь
Роман Маріан Раду
Дубович Михайло Василь
Голдіш Теодор Флорін
Дубович Іван
Штець Іван Юрій
Ковач Камелія Марія
Штефан Марія
Мачока Наталка Санжа
Буряк Михайло
Міхалюк Юрій Михайло
Татюк Михайло Петро
Ненештян Василь
Ткач Михайло
Думнич Василь


Бочкою Маре

На примаря: Гринюк Василь
На радників:
Гринюк Василь
Мігалі Анна
Петровай Іван
Доброцький Іван
Руснак Міхаєла
Бобрюк М. Нарчіс
Матус Віктор
Юркуц Петро
Фіріщак М. Василь
Костінський Анґел
Шмуляк Марін
Бокоч Михайло
Мочерняк Адела
Бойчук Маріан
Волощук Акім
Калина Анна
Самбор Анна


Русково

На радників:
Марічук Пінтя
Мороз Марія
Дрозд Василь-Тома
Біляк Петро
Бумбар Анна
Кемпян Петро
Лоґош Іван
Бумбар Василь
Мороз Марія
Бумбар Михайло
Ботіз Василь
Лоґош Петро
Немзет Анна
Ковач Василина
Росуш Олександр
Марічук Анна
Міколайчук Петро
Бумбар Петро
Маюш Микола


Репедя

На примаря: Рекало Іван
На радників:
Рекало Іван
Красюк Василь
Кліпий Дмитро
Кучіча Андрій
Красюк Іван
Мікулайчук Гафія Ґабрієла
Красюк Юрій
Штецька Михайло
Пріяла Іван
Красюк Данієл
Рекало Михайло
Кучіча Іван
Пріяла Данієл
Бензар Юрій
Пріяла Юрій Адіріан
Рекало Іван
Пріяла Настасія


Сігету Мармацієй

На радників:
Роман Таня Ґабрієла
Пую Дорел
Роман Лівія
Тіміш Андрея Олександра
Ґампе Денуц
Рішко Рамона
Поп Лідія Іляна
Мікулайчук Родіка
Прівіґей Ліліяна
Нан Василина
Штецка Флорін Олександр
Рус Нарчіса Тімея
Арделян Христина Мірела
Белін Василь
Тот Ґіца
Кодря Тіберіу Сорінел
Поп Іляна
Прівіґей Олександр
Драшкаба Данієла
Пеун Микола Михайло
Поп Василь
Кодря Марія
Поп Йоана


Вішеу де Сус

На радників:
Пережук Михайло
Нікоряк Ґригорій
Фейчук Юрій
Рознийчук Василь
Пережук Володимир
Пережук Марія
Полинський Іван
Бирчук Іван
Гусак Антон Йосиф
Костинюк Михайло
Нікоряк Анна
Чорнинські Маріанна
Бирчук Йоана
Рознічук Ілішка Дана
Поленські Ірина
Кващук Іван
Кващук Марія Моніка

САТУ МАРЕ
Агріш

На радників:
Курак Іван
Поп Василь
Бежера Андрій
Рекало Дмитро
Ціля Євдокія
Костя Микола
Пуднер Ева-Ґіонґі
Борніас Елісавета-Віоріка
Тарічіка Йосиф
Онча Дора
Поп Анна
Аримеску Космін-Константин
Курак Ірина
Бежера Михайло


Мікула

На радників:
Бучута Василь
Онча Павло
Рекало Василь
Курак Фіруца
Голдіш Віорел
Росуш Михайло-Ґіца
Ганціґ Златінка-Меделіна
Онча Іван
Бумбар Іван
Масниця Флорін-Штефан
Шутеу Анна
Чін Іван
Кауні Йоана
Шутеу Василь-Богдан
Сенука Онофрей
Росуш Якоб
Ганціґ Іван


Мофтін

На радників:
Карпа Василь
Шандор Василь-Данієл
Поп Рамона-Флорентина
Бабюк Юрій
Єдеран Лавінія-Маріяна
Лонґа Михайло
Мігалі Адріан
Бабюк Василь
Стуленяк Олекса
Кут Іван
Кут Олекса
Кубаш Василь
Лонґа Анна
Ретезник Ілля
Сучу Клаудіу-Іоан
Стуляник Анна
Ангіус Себастіян-Анджело


Тарна Маре

На радників:
Костя Клавдія-Марія
Данко Василь
Чонка Анна
Ґлодан Василь
Сулима Вацлав
Данко Михайло
Коніоші Іван
Молнар Нікуліна-Родіка
Коніоші Маріана
Данко Анна
Короді Марія
Молнар Анна
Данко Марія
Кіш Ліву Сіміон
Коніоші Василь
Сучу Ірина
Кіш Віоріка


Теребешть

На примаря: Мотіка Василина
На радників:
Мотіка Василина
Арделян Юрій
Поп Маріус
Гаас Золтан-Іштван
Вієзер Ангеліка
Боня Бужор-Юрій
Фодор Таня-Марія
Цінта Брігітта-Біанка
Скріпка Маріана-Кріна
Дінґа Іштван
Арделян Марія
Поп Корнеліу
Поп Васіліка-Вероніка
Гулбан Лауренціу-Мірча


Ветіш

На радників:
Куреляк Василь
Коржук Іван
Беука Андрій
Олах Міхаєла-Ауріка
Гобан Юрій-Крістіан
Тіміш Анна
Гобан Сімона-Маріана
Бензар Василь
Куреляк Василь-Маріус
Бензар Дорел
Апан Віктор
Бензар Анна
Куреляк Флоаре
Турос Петру
Бежеря Анна
Стуляник Марія
Хащар Іляна

СУЧАВА
Ульма

На радників:
Чокан Микола
Ґорбан Іван
Дарійчук Соня Марія
Ґорбан Марія
Дарійчук Ілля
Шутак Микола

Балківці

На радників:
Шойман Петро Штефан
Коутун Микола
Кідещук Іван
Ангелюк Ніколета
Григорчук Лакрімйоара
Пасля Данієла
Бойчук Родіка
Кагалапко Василь
Чернеуцан Ілля
Петрашук Василь
Бербеничук Ілля
Данелюк Сілвія
Григораш Фелічія
Настасюк Ліліана
Ченеуцан Ґеорґіна
Oстафіє Ніколета Вероніка
Шойман Василь

Дарманешти

На радників:
Кобзюк Юрій
Хомюк Вікентій
Саучул Ілля
Міхлюк Ілля
Матейчук Микола
Шведуняк Дмитро
Змеу Петро
Мазуряк Аліна
Слусарюк Юрій
Пітік Денуц
Білусяк Юрій
Слусарюк Бриндуша Тітіана
Голейчук Іван
Робчук Ліліана
Слусарюк Данелуца-Марія
Кобзюк Емілія Елена
Голейчук Міхаєла Марія
Мозір Євген
Велничук Ленуца

Шербівці

На примаря: Мартинюк Йонуц
На радника: Мартинюк Йонуц

Сулиця

На радника: Лазер Іван Ніку

Бродина

На радників:
Торак Олена
Чоате Йоан-Віргілій
Марочко Джорджета
Ковалюк Олена
Середюк Адіна-Луїса
Торак Остап-Бізіо
Ніцу Елена
Костіл Елена
Журавле Елена Бриндуша
Цеґа Іван
Хмілевські Еріка
Попеску Валерія
Томяк Васіліка
Ґрапіняк Дмитро
Бурчу Марія
Збирча-Гудима Елена
Зелюк Петро

Ізвоареле Сучевей

На радників:
Мехно Василь
Марочко Василь
Добранкі Джета
Величко Михайло

Мушеніца

На радника:
Ганчерюк Сергій Константин

Серет

На радника:
Янош Флоріка Зірка

Ватра Молдовіцей

На радників:
Савчук Ілля
Бурсук Константіна
Келба Маріус-Микола
Ясиновські Петронела
Даріє Василина
Анеч Ауріка
Анеч Екатерина
Ясиновські Василина
Анеч Іленуца
Бухало Марія
Бухало Юрій-Василь
Анеч Дмитро
Анеч Василь
Ясиновський Василь
Ковальські Елена
Савчук Летіція
Савчук Еміліан

ТІМІШ
Бечкереку Мік

На радників:
Мартінкі Надя
Черничика Клавдія


Бирна

На радників:
Лонґа Іван
Ущук Олекса


Бара

На радників:
Курак Флоріка
Бутнарюк Джіке Беноне


Бетхаузен

На радників:
Кондрей Василь
Сабо Кондрей Аугустин
Кауні Бмитро


Феджет

На радників:
Смечкаш Петро
Білан Володя


Кричова

На радників:
Шандор Василь
Шандор Іван
Ванденберґ Штефан


Джармата

На радників:
Йоці Петро
Тершар Джорджета


Огаба-Лунґе

На радників:
Мірку Йонел
Єремія Євдокія


Штюка

На радників:
Лавер Сорін
Дзіцак Адріан


Віктор Влад Деламаріна

На радників:
Кубаш Маріана
Козак Михайло


Сока

На радників:
Росуш Юрій
Бежера Іван
Мартинюк Іляна


Раковіца

На радників:
Поп Михайло
Якоб Міхаєла


Ґоводжія

На радників: Росока Василь

ТУЛЧА
Кілія Веке

На примаря: Лісавенку Флоаря
На радників:
Лісавенку Флоаря
Войку Микола Міхаїце
Максімов Міхаїл
Піндик Марія
Войку Деспіна
Сімйонов Валентина
Теодороф Данієла
Денісук Петріка
Лужанські Дарія
Крімський Василь
Відіней Ґабрієл


Муріґйол

На примаря: Ґріґоре Штефан Леонард
На радників:
Ґріґоре Штефан Леонард
Міхаїле Джорджета Меделіна
Кондрат Еуджен Йонуц
Кіріле Марчела
Остафі Оана Анкуца
Реазім Богдан Валентин
Іванов Йордана
Топореу Фанел
Сафка Марчела
Лука Лучіан
Дамян Лекреміоара Лоредана
Андрей Вероніка


Крішан

На примаря: Ґросу Віоріка
На радників:
Ґросу Віоріка
Сафченку Валерій
Денісов Клавдія Флорентіна
Шербан Феніка
Сімйонов Йоан
Сафченку Вероніка
Кучук Марінела
Якович Родіка
Ґерасім Валентин
Артімов Ґабрієла


Фрекецей

На радників:
Нікіта Йон
Тертіс Василь
Думітру Йон
Карпов Маріан-Маріус
Ніколов Наталія
Міхаїл Кіріле
Амарґарінтей Елвіра
Ґеорґе Аурел
Полторак Сімона
Андрей Йон
Козменку Марія
Нікіта Марін
Покора Дмитро

Підписатися на розсилку новин!