Марамуреська філія СУР – золото Мундіалю закордонних українців

СУР

Основна мета Союзу Українців Румунії – це захист права на збереження етнічної, мовної, культурної та релігійної самобутності осіб, які належать до української національної меншини

Команда Марамуреської філії СУР стала, другий рік поспіль, переможцем світової першості серед закордонних українців, після перемоги над командою Тіміської філії СУР з рахунком 4:1 у фіналі X-го Чемпіонату світу з футболу серед українських діаспорних команд.

Бронзові медалі змагання виграла команда з Польщі ФК «Діспора» (Бидгощ), а четверте місце посіла команда ФТ Фенікс з Ізраїлю. На церемонії нагородження були присутні представники СУР, Міністерства спорту Румунії, Федерації футболу Румунії та Посольства України в Румунії.

Голова СУР Микола-Мирослав Петрецький подякував ФФР та Міністерству спорту Румунії за підтримку не лише в організації цього футбольного свята, а й за підтримку, надану українським сусідам з початку російського вторгнення 24 лютого. Голова СУР привітав команди-учасниці, наголосивши, що в таких спортивних змаганнях немає переможених, а лише переможці.

Цього року у змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів, 8 команд з 4 країн світу – Ізраїлю, Польщі, Румунії та Угорщини. Турнір був організований з 24 по 29 серпня на стадіоні Національного футбольного центру в Буфті (під Бухарестом) Союзом українців Румунії, у партнерстві з Федерацією футболу Румунії, Міністерством молоді і спорту Румунії та Міжнародною організацією українських громад «Четверта хвиля».